Albüm ve Single Kayıt

Profesyonel kayıt stüdyomuzda amatör veya profesyonel amaçlara yönelik olarak ses kayıt veya tam kapsamlı proje çalışmaları yürütüyoruz.

Rafta bekleyen projelerinizi hayata geçirmek, hayallerinizi gerçekleştirme yolunda bir adım atmak ya da sadece sevdiğiniz birini hayat boyu kalıcı olacak bir sürprizle şaşırtmak için sizinle çalışmaya hazırız.

 

 

 

Stüdyomuzda birlikte neler yapabiliriz?

Kayıt

-Seslendirme, sesli kitap, podcast, şiir kayıt projelerinizi kaydedebiliriz

-Enstrümanınızla stüdyomuza kapanırsınız, biz de performansınızın ses kaydını amatör veya profesyonel kullanım için kaydederiz

-Var olan bir altyapı üzerine vokalinizin kaydını alır, düzenleme ve mix mastering çalışmalarını da yaparak proje halinde size teslim ederiz.

Proje

Aklınızdaki şarkıyı mırıldanmanız yeter. Sizin için şarkının kompozisyonunu ve altyapılarını hazırlar, enstrüman çalımlarını ve üzerine vokal kaydınızı alır, aranje ve mix-mastering işlemlerinden geçirerek proje halinde teslim ederiz.

Mırıldanacağınız bir şarkınız yok ise, tercih ettiğiniz tarza uygun söz ve müzik desteği de sağlayabiliriz.

Prodüksiyon

-Single ve albüm projelerinizi sıfırdan planlayarak, yukarıdaki proje kayıt çalışmalarının yanı sıra video klip kurgulama, çekim ve montaj hizmetlerinin de sağlandığı full paket prodüksiyon servisi verebiliriz.

-Reklam, Dizi, Jingle, Medya müzik yapım için çözüm ortağınız olabiliriz.