FARKIMIZ NE?

  • Burada yaptığı işi çok seven, bunun için de hep gülümseyen yüzler görürsünüz.
  • Bize emanet ettiğiniz ruhunuz ve zihninizin değerini en az sizin kadar bilir, bu sorumluluk doğrultusunda hassasiyetle çalışırız.
  • Bizler de pek çok kurum gibi müziği öğretiyoruz. Öğretilecek müzik tek. Farkımızsa biz önce müziği sevdirmeyi seçiyoruz. Müzik derslerini matematik, kimya gibi ele almıyor, önce öğrencilerimizin seçtikleri enstrümanla bağ kurmalarını, müziği üretmeden önce hissetmelerini sağlıyor, yaratıcı taraflarını öne çıkarmalarını destekliyoruz.
  • Daha önce müziğe ilgi duyup belki siz belki çocuğunuz bir kursa kayıt olarak ders almaya başladınız. Enstrümanınızla bir şarkı çalabilmek, enstrümanınızdan uyumlu ve güzel sesler duyabilmek için haftalarca kursa devam ettiniz. Sadece parmak egzersizleri yapıp, armoni ve teknik/teorik bilgiye yoğunlaştığınız dersler bir süre sonra aynı hevesle kursa gitmemeye başlamanıza sebep oldu. Biliyoruz! Bu yüzden Life Arts’ta hızlı ve keyifle ilerleyeceğiniz, birkaç ders sonra enstrümanınızdan armonik sesler duyacağınız, daha iyisini yapmak istedikçe ve hazır oldukça teknik/teorik bilgilerle kabiliyetinizi daha üst seviyelere taşıyacağınız bir eğitim sistemi ile ilerliyoruz.
  • Öğrencilerimiz bizim çocuklarımız. Bebeklikten çocukluğa, çocukluktan ergenliğe, ergenlikten gençliğe geçişlerini yıllardır gururla ve keyifle izlediğimiz öyle çok çocuğumuz var ki! Bunun değerini iyi biliyoruz.
  • Müzik ve resim alanlarında eğitim veren eğitmenlerimiz güzel sanatlar, konservatuvar ve sanat akademilerinde eğitimlerini tamamlamış olup, pedagojik formasyona sahiptirler. Saygın kurumlarda hem çocuk hem de yetişkinlerle gerek eğitim gerek öğretim adına çok yönlü çalışma deneyimleri edindikleri geçmişleriyle aramıza katılmışlardır.
  • Life Arts’ta ailedeki herkesin kaliteli zaman geçireceği bir seçenek mutlaka vardır. Spor ve sanat bir arada çok yönlü ders çeşitliliği sunan yapımız sayesinde eşinizle, çocuklarınızla, arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle birlikte veya eş zamanlı olarak farklı branşlarda ders alabilirsiniz. Özellikle çocukların yoğun programı peşinde koşarken kendine zaman ayıramayan anneler ve babalar bu özelliğimizi çok seviyor! Life Arts’ta çocuklar dersteyken kendileri için yapabilecekleri çok şey var.