Aletli Pilates

Life Arts’ta pilates dersleri bireysel, grup ve kapalı grup ders seçenekleriyle sunulur.

Bireysel Dersler: Tamamen kişiye özeldir. Yalnız çalışmayı veya kendine özgü bir ders programı rutini oluşturmayı tercih edenler içindir. Grupla çalışmayı engelleyecek bir sağlık problemi veya ileri düzey duruş bozukluğu olan kişiler de mutlaka bireysel ders tercih etmelidir.

Grup Dersler: Maksimum 4 kişi ile yapılır. Gruplar kişilerin seviyesi ve sağlık durumları göz önüne alınarak oluşturulur. Ortalama sağlık durumu ve kazanım hedeflerine sahip kişiler için idealdir. Günün farklı saatlerinde grup ders seçenekleri sunabiliyoruz. Seviyenize uygun olan gruplara tek başınıza veya sevdiklerinizle katılabilirsiniz.

Kapalı Grup Dersler: Minimum 2, maksimum 4 kişiliktir. Eşler, arkadaşlar, aileler için ideal bir seçenek olup mahremiyet önceliklidir. Kendi grubunuzu oluşturup, siz size, sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirirsiniz. Ders programı bireysel derslerde olduğu gibi sizin uygunluklarınıza göre belirlenir.

Bireysel, grup, kapalı grup fark etmeksizin tüm derslerimizde;
-Size özel kapalı stüdyoda
-Maksimum hijyen tedbirleriyle
-Türkiye Cimnastik Federasyonu lisanslı antrenörlerle
-Bahçeye açılan oksijeni bol odalarda
-Sağlık ve güvenlik öncelikli olarak
-Pilates prensipleri doğrultusunda
çalışırsınız.

Öğrencilerimizin ilk ders öncesi postür fotoğrafları alınarak her 10 derste bir takip eden kontrollerle gelişimleri izlenir. Periyodik kontrol verileri kurulumuzca tartışılarak egzersiz programları şekillendirilir.